Kto sme

Sme rodinná firma - a to doslova


PhDr.Peter Ďurný firmu založil 05.02.1990. Za uplynulé obdobie si vychoval nástupcu v podobe svojho syna. A tak, od roku 2009 firmu vedú spoločne s mottom: "Ve dvou se to táhne líp."

Samozrejme, spoločnosť má aj ďalších interných a externých pracovníkov. Veríme, že spokojní zamestnanci a spolupracovníci vytvárajú spokojných zákazníkov. Preto našu prácu staviame na odbornosti, skúsenostiach, kvalite, dodržiavaní termínov a dlhodobých vzťahoch. Poruke sme vám vďaka nášmu tímu na celom území Slovenska.


Pre našich zákazníkov tvoríme aktivity, ktoré majú dušu.

Vzdelávanie?

Chcete rozvíjať seba, či svojich pracovníkov?


Super! Buď máte pripravenú jasnú predstavu a môžeme sa do toho pustiť alebo pripravujete zadanie - a i s tým vám vieme pomôcť!

 • So spoločnosťou PhDr. Peter Ďurný, CONSULTING spolupracujeme od konca roku 2018  na projekte rozvoja soft skills vedúcich pracovníkov. Pán doktor Ďurný so svojim tímom je garanciou profesionality a kvalitne vykonávanej práce od začiatku  našej spolupráce. Vysoko pozitívnu spätnú väzbu sme zaznamenali tiež aj od zúčastnených manažérov, ktorých očakávania  od vzdelávania sa nielen naplnili, ale aj boli prekročené. Veríme, že projekt rozvoja realizovaný pod gesciou spoločnosti Ďurný Consulting bude efektívny tak ako pre účastníkov, tak aj prínosom pre spoločnosť.
  Katarína Tomaníková, HR & Training Specialist
  Hanon Systems Slovakia s.r.o.
 • Doteraz organizované tréningové aktivity spoločnosťou CONSULTING pre našu spoločnosť boli účastníkom zrozumiteľné a obsahovali veľké množstvo zaujímavých informácií a praktických príkladov ku každej tréningovej aktivite. Lektori sú odborne zdatní a používajú mnoho príkladov z bežnej praxe. Taktiež je potrebné poukázať na  veľmi dobré prezentačné schopnosti  a pripravenosť lektorov a ich výbornú rozhľadenosť v témach súvisiacich s tréningovou aktivitou. Veľmi dobrá a ústretová organizácia každého školenia.
  Mgr. Jozef Ševčík, vedúci odboru riadenia ľudských zdrojov
  Rona a.s.
 • Spoločnosť CONSULTING som spoznala sprostredkovane cez človeka, ktorý u mňa ostane v srdci navždy a ten istý pocit mám aj z ľudí, s ktorými prichádzam do styku v rámci spoločnosti. Sú to odborníci na vysokej úrovni s dlhoročnými skúsenosťami a takzvane “Kým nezažiješ, nepochopíš..” U nich platí tisícnásobne – nakoľko veľa životných situácií či vzdelávacích, koučovacích sa človek nenaučí “len” literatúrou, ale denno-dennými skúsenosťami, vrodenou energiou a entuziazmom, za mňa plus 1000, vrelo odporúčam. Ďakujem Vám.
  Mgr. Hana Kohútová, HR business partner
  Allianz Technology SE
 • So spoločnosťou CONSULTING je vždy veľmi korektná komunikácia, výborne sa s nimi spolupracuje, dodávajú kvalitu a reagujú na biznisové požiadavky neuveriteľne promptne. Za mňa vynikajúci zákaznícko-dodávateľský vzťah.
 • Oceňujeme profesionálny prístup, najmä flexibilitu pri príprave vzdelávacej aktivity podľa našich špecifických požiadaviek a maximálnu snahu lektorov prispôsobiť formy a obsah potrebám cieľovej skupiny účastníkov.

Poďme sa dohodnúť