Čo ponúkame

Každá dobrá stolička má štyri nohy. Preto naše portfólio má

4

kľúčové oblastiVzdelávacie
a tréningové aktivity
Diagnostické, analytické
a poradenské služby
Tvorba produktov
na mieru
Tréningové
pomôckyKonkrétne aktivity


Tu si môžete prejsť "krátky výber" našich služieb v oblasti vzdelávacích a tréningových aktivít ako i diagnostických, analytických a poradenských služieb. Pokiaľ medzi nimi nenájdete službu v oblasti vzdelávania, ktorú potrebujete ... Nezúfajte a napíšte nám! Náš tím odborníkov vám rád poradí.


 
 
 
 
 
 
 

STRhnite ho už dnESS

Aktivity v tejto oblasti sú určené pre všetkých, ktorí trpia stresom bez ohľadu na vek, pozíciu a typ stresu.

"Štandardné“ vzdelávacie aktivity, v ktorých okrem bežných výukových pomôcok využívame multimediálny výukový program z oblasti stresu a špeciálne vyvinuté CD s relaxačnými technikami.

Špecializovaný vzdelávací program pre pracovníkov so zvýšenou záťažou (napr. dispečeri), ktorý využíva simulačné techniky navodenia stresovej situácie s meraním na biofeedbacku a jedinečnou formou spätnej väzby pre každého z účastníkov. Samotné výsledky stresovej reakcie sú merané, a tak vieme ukázať účastníkom ako i vedeniu posun každého jednotlivca v reakcii na stres.

V neposlednom rade je to vyvinutý portál zameraný na oblasť stresu. Aplikácia a portál poskytujú množstvo ukážok z praxe, pohybových a dýchacích cvičení, relaxačných techník, relaxačnej hudby a veľa ďalších techník využiteľných v každodennom živote užívateľa.

Tento produkt bol vyvinutý tak, aby pomáhal krátkodobo i dlhodobo. Preto obsahuje rýchlu formu odporúčaní na zvládnutie stresu, ktoré spájajú merač tepu s dotazníkom, ale aj dva programy (10 a 30-dňový), ktoré na báze 30-minútového denného programu pomáhajú užívateľovi dlhodobo pracovať na zvládnutí stresových situácií.

Chcem to

Pre inovatívnych vzdelávačov

tréningové pomôcky a produkty na mieru
home_webdeveloper_pic55
Vďaka moderným technológiám sa možnosti vzdelávania rozšírili. Preto od ich nástupu sme ich implementovali do nášho portfólia.

Dbáme na ich efektívne využite. Chceme, aby účastníci, ktorí ich u nás využívajú mali za dobrých pomocníkov a nie otravných pánov modernej doby. Preto pri vývoji využívame poznatky našich odborníkov z oblasti psychológie. Či už sa jedná o vstupný výukový program pre retailových pracovníkov banky,

Chcem vedieť viac

náborový program pre pracovníkov zo Srbska, Ukrajiny alebo Tuniska, či video zamerané na predstavenie firmy, oddelenia alebo pracovnej pozície.

Vďaka tomu každý produkt, ktorý od nás vyjde, má jasný cieľ, štruktúrovaný obsah a je spracovaný na najmodernejšej kameramanskej technike.

Preto, pozrite si portfólio služieb vľavo, ukážky našej práce v Case studies alebo nás proste len kontaktujte a my vám radi odpovieme.

Chránené pracovisko

Chcete vzdelávať, ale pritom nemáte dostatočný budget? Poznáme cestu. Pozrite sa, či zamestnávate dostatočný počet pracovníkov so zníženou pracovnou schopnosťou. A pokiaľ nie, využite možnosť vzdelávania cez nás ako chránené pracovisko.

Tento benefit umožňuje nášmu klientovi realizovať vzdelávanie pomocou § 64 ako náhradné plnenie na splnenie si zákonnej povinnosti zamestnávať ZŤP.

Pritom je jedno, či chcete zrealizovať jednodňovú vzdelávaciu aktivitu, dlhodobý projekt, individuálny koučing alebo náborové video. Proste každú službu od nás môžete mať s týmto benefitom.

Preto využívajte chránené pracovisko na maximum a získajte tuto jedinečnú možnosť. Kto vyskúša,l neľutuje.