Keď ťa spolupráca baví!

I vodičom treba pomáhať
Květen 16, 2019
Poradca, kouč, lektor
Únor 22, 2018
 

Na úvod sa vám musím priznať. Tieto slová sa mi písali veľmi ľahko, aj keď môžu znieť ako klišé. Slovenská sporiteľňa je pre nás jeden z top zákazníkov.

A prečo? Nie pre svoju veľkosť, svoje meno a ani nie pre počet vzdelávacích aktivít. Ale pre prístup ľudí v nej a dlhodobú kreatívnu spoluprácu, ktorá sa traduje od roku 2002. Vždy, keď do Slovenskej sporiteľne idem, teším sa na osobné stretnutie alebo workshop, ktorý tam realizujeme. Ako je to možné? Je to proste ľuďmi, s ktorými tam spolupracujeme a projektmi, ktoré nás ako vzdelávaciu spoločnosť posúvajú dopredu. Už na začiatku spolupráce sme dostali za úlohu vytvoriť produkt, ktorým budú dlhodobo zaškoľovaní pracovníci retailu. A podarilo sa! Vytvorili sme ABECEDU predaja, ktorá sa používala skoro desať rokov a ešte dnes niektorí pamätníci na našich aktivitách si na ňu zaspomínajú. 

.A keďže doba ide dopredu a času je stále menej, i aktivity sa svojou formou a rozsahom zmenili. Sme hrdí na to, že práve so SLSP sme sa pustili do krátkeho 4-hodinového formátu inovatívnych workshopov. Ich zameranie a obsah tak bol oproti bežným aktivitám prispôsobený. A nielen to! Rovno sme zmenili aj témy a ich spôsob realizácie. A čo z toho vzniklo? Nové a zaujímavé aktivity, ako napríklad: Ako nakopnúť kreativitu alebo Moderné technológie – pomocník alebo nepriateľ? A nesmieme opomenúť ani tému Ako sa vyhnúť stereotypom a niekoľko ďalších. Tým to samozrejme nekončí! Aktuálne sme v rámci aktivít HYDEPARK vytvorili nový spôsob pozývania účastníkov na aktivitu. Aký? Pozri video!


Kľudne píšte