Assessment inak …

od Assessment centra k rozvoju
Únor 22, 2018
 

So spoločnosťou Allianz Technology SE spolupracujeme už nejaký "ten piatok". Začali sme špecifickými aktivitami v anglickom jazyku zameranými na stres, tímovú prácu alebo time manažment.

Každá z týchto aktivít bola prispôsobená potrebám pracovníkov shared service centra. Zohľadňovala sa nielen ich rôznorodá pracovná náplň, ale aj kultúrna rozdielnosť, keďže v tom čase v spoločnosti pracovali pracovníci z dvanástich krajín.

Minulý rok sme dostali požiadavku na prípravu Assesment centra. Nie však v celkom pravom slova zmysle. Išlo o "prípravné" assessment centrum pre top manažérov, ktorí budú v budúcnosti robiť veľké AC v Nemecku.


Jeho cieľom tak bolo pripraviť účastníkov pomocou "ostrého AC". Na základe výsledkov z tejto aktivity, ktorá bola realizovaná v anglickom jazyku, sme pripravili development program. Ten pozostáva zo špeciálnych tém, ktoré vyšli ako potreba rozvoja a individuálnych koučingov. V samotnom projekte tak ide o kombináciu 3 typov práce s cieľovou skupinou, a to AC, development programu a koučingov.

Teší nás, že účastníci si výsledky práce nielen chvália podľa hodnotiacich hárkov, ale pozitívnu spätnú väzbu dostávame aj verbálne. Každá aktivita je perfektne zabezpečená a v príjemnej atmosfére, za čo by sme radi poďakovali HR business partnerke Hanke Kohútovej. Už teraz sa tešíme na nové výzvy v podobe práve pripravovanej dlhodobej aktivity.


Píšte nám